czwartek, 30 maja, 2024
Moje usługi

Logo, ulotki, plakaty… wszystko dla NDG.

Moja nierejestrowana działalność gospodarcza to między innymi usługi projektowania graficznego. Logotyp, ulotka, plakat, banner, broszura (itp.) to jest to w czym mogę Ci pomóc.

Nierejestrowana działalność gospodarcza, to nie typowa działalność, ale możesz (i powinieneś) zadbać o klientów na różne możliwe sposoby. Jednym z nich jest pokazanie się ludziom. Identyfikacja wizualna to bardzo ważna sprawa w każdego rodzaju działalności. Swoją NDG możesz nazwać dowolnie (stworzyć markę) i reklamować ją.
Do tego potrzebne Ci będzie fajne logo i inne materiały, dzięki którym klienci będą mogli Cię łatwo identyfikować.

Oferuję projektowanie logo, wizytówek, plakatów itp. oraz jeśli potrzeba to profesjonalny druk ww. materiałów reklamowych.

Wiem, że na NDG jest ciężko, głównie dlatego, że to dla większości zajęcie dodatkowe, ale też i miesięczny limit przychodu nie pozwala za bardzo poszaleć. Dlatego znając sytuację z autopsji, świadczę usługi dostosowane do NDG, a ściślej mówiąc do małych i ograniczonych budżetów.

Jeśli więc chcesz dotrzeć do klientów i zrobić to przy okazji profesjonalnie, a jednocześnie za rozsądne pieniądze – zgłoś się do mnie. Zobaczymy co będzie Ci potrzebne i dopasuję swoje usługi do Twojego budżetu.

Zapraszam do siebie na www.nanet24.pl

Skip to content