sobota, 13 kwietnia, 2024
Moje usługi

Reklamować się jako NDG? Czy to legalne?

Widzę w internecie sporo pytań o to, czy prowadząc NDG można się legalnie ogłaszać, mieć wizytówki czy ulotki lub stronę internetową.

Na te wszystkie pytania i wątpliwości jest jedna odpowiedź – TAK. Masz prawo do ogłaszania się w internecie (na portalach lub poprzez własną stronę internetową), masz prawo rozdawać wizytówki lub ulotki, masz prawo do pokazania się potencjalnym klientom.

Jeśli potrzebujesz pomocy w dotarciu do pierwszych klientów, chętnie pomogę. Stworzymy razem, wspólnie, wszystko, nawet od podstaw – logo (lub całą wizualizację marki), wizytówki, ulotki, broszury, ale także, stronę internetową, profile na portalach społecznościowych i odpowiednio przygotowaną grafikę, a nawet kampanię reklamową, która wzbudzi w użytkownikach świadomość Twojej marki.

Nie działam jak zwykła agencja reklamowa. Jestem świadomy bardzo małych budżetów, zwłaszcza jeśli ktoś zaczyna przygodę z NDG. Pomogłem już wielu osobom, dopasowując się do wymagań i sugestii, jednocześnie zachowując rozsądny cennik.

Zapraszam do kontaktu.
(moje usługi i namiary na mnie znajdziesz na www.nanet24.pl)

Skip to content